Ukázka sběratelského klíče

Rádi bychom Vám pomocí našeho kulturně-historického průvodce nabídli informace o zajímavých místech naší země. Snažíme se pro Vás připravit přehledné, aktuální a užitečné informace z jednotlivých lokalit tak, abyste jich mohli plně využít při plánování Vašich výletů, případně jako oživení vzpomínky na místa, která jste již navštívili. Na všech dále uvedených místech lze zakoupit náš klíč a proto těmto lokalitám říkáme „Klíčová místa.“

Uvedený počet zajímavých míst není konečný, neustále získáváme nové a nové lokality. Tímto bychom Vás rádi požádali o pomoc, pokud víte o zajímavém místě, kde by měli zájem o naše klíče, prosíme kontaktujte nás na níže uvedené adrese případně telefonu.

V současné době se snažíme o rozšíření klíčových míst do lokalit, která nepatří mezi turisticky nejnavštěvovanější, na druhou stranu však nabízejí návštěvníkům neobvyklé zážitky a zkušenosti.

Kdo jsme

Naše firma – Jalis, družstvo – se zabývá výrobou upomínkových předmětů se zaměřením na historii. Používá se metody tkzv. odstředivého lití a materiálem jsou zinek a cín.

Kromě klasických suvenýrů děláme i medaile, odznaky, miniatury historických zbraní, přilbic, štítků na hůl, apod. Důležitou sekcí je i výroba turistických klíčů, které se staly sběratelským koníčkem. Jejich prostřednictvím mnoho lidí objevují stále nové kouty naší vlasti i s její bohatou historií.

Perokresby jednotlivých klíčových míst ve tvaru erbu jsou originály vytvořené naším malířem panem Jiřím Kobrem a kresby i klíče jsou chráněny ochrannou známkou.

Máte zájem o naše služby?